מרפאת עידנים - תזונה נכונה מותאמת אישית
 
09-7430045
 
טיפטיפול קיץ
כיצד נכון ומומלץ להתנהג ולאכול בקיץ. אילו מזונות ודרכי בישול יטיבו עם הבריאות ואילו מזונות יזיקו ויגרמו לשלל תופעות לא נעימות?
 
משקה עשב חיטה
משקה עשב החיטה עשיר במרכיבים רבים בעלי ערך רפואי ובריאותי רב. תורם בבניית כדוריות הדם האדומות, ניקוי הדם, התחדשות רקמות, מצויין לספורטאים, מעשנים, לחץ דם ועוד... כנסו לקרוא
 
טיפטיפול יתושים
עצות שימושיות לטיפול ומניעת עקיצות יתושים בדרך טבעית, ללא כימיקלים מיותרים
 
דלקות אוזניים וכפתורים
דלקות אוזניים, נוזלים באוזניים וכפתורים באוזניים לא חייבים לסבול מהם
כל המיתוסים, הסודות והגילויים בנושא חלב הפרה
מאמר שישנה לכם את ההתייחסות לחלב. כל מה שתעשיית החלב הקפידה להסתיר מאיתנו במשך עשרות שנים. הורמוני מין, הורמוני גדילה, חלבונים אלרגנים ועוד ועוד... חובה!
המיתוס שבין חלב, סידן ומחלת האוסטאופורוזיס
מה הקשר בין מוצרי חלב ואוסטאופורוזיס?
מה באמת נכון לאכול בכדי
למנוע אוסטאופורוזיס

 

 תזונה נכונה מותאמת אישית     
עקרונות בתזונה
תזונה בריאה לכל המשפחה
ניקוי כבד בשיטה
ייחודית
מתכונים לבריאותכם
 
היחס למזון השתנה מאוד בימינו. המזון הפך לסוג של אומנות, שמטרתו העיקרית עינוג החושים ובמקרים לא מועטים, הזנה נפשית, שמקורה בחסכים רגשיים שונים. רובנו בוחרים את המזון שאנו אוכלים בעיקר על פי טעמו, ריחו, זמינות ונגישות, מהירות או קלות ההכנה. בנוסף, אנו מוקפים במזון מהונדס, מתועש או משומר ואורח החיים המערבי אינו מאפשר לנו להנות מהמזון הטבעי, המלא והמתאים לגופנו.
כך קורה שמזון מהווה כיום כאחד מגורמי המחלה העיקריים והידועים להיווצרותן של מחלות בעולם המערבי.
מזון שאינו מתאים לגופנו פוגע ברקמות הגוף ולא מאפשר תפקוד תקין של מערכותיו. לאורך השנים מערכות הגוף נפגעות ויוצאות מאיזון ומחלות מופיעות.

שימוש נכון ומקצועי במזון, הופך את המזון לכלי טיפולי חזק הנחשב כתרופה והוא מחזיר לגוף את היכולת למימוש פוטנציאל ההבראה הטמון בו. על כן, שינוי בתזונת האדם מהווה כלי חשוב ביותר לכל תהליך טיפולי במגוון רחב של מחלות. יתרה מכך, ישנם מצבים בהם מספיק לשנות או להוריד סוג מסויים של מזון והאדם חש שיפור ניכר בבריאותו.

על כן, מטפל בתזונה מיומן תפקידו למצוא האם יש קשר בין מחלתו של האדם לתזונתו. במידה ותזונתו של האדם לקויה, תפקידו של המטפל לתת את ההמלצות המתאימות לתהליך הטיפולי הנדרש. במצבים קשים יותר וכאשר המצב הכרחי, מופנה המטופל לקבלת טיפול אישי ומקיף בתזונה.

אנו רוצים להביא כאן את אחת מהדוגמאות המשמעותיות המראות את הקשר בין תזונה ומחלות. אנו מזמינים אתכם לצפות ב- הרצאתה של ד"ר טרי וואלס (סרטון שבו צפו ברגע כתיבת שורות אלו מעל חצי מיליון צופים). לחצו PLAY לצפייה.

והינה תקציר סיפורה המרתק של ד"ר וואלס: דר' וואלס (Terry Wahls) הינה רופאה חוקרת מבית הספר לרפואה באיווה (Iowa), המספרת את סיפור החלמתה הכמעט מוחלט ממחלת הטרשת נפוצה. מחלה שאין מחלימים ממנה.

בשנת 2000 אובחנה דר' וואלס כחולת טרשת נפוצה והחלה ליטול את הטיפול המערבי. בשנת 2003 חלה החמרה במחלתה והיא החלה להשתמש בכיסא גלגלים.
סרטון של דר' וואלס
בשנת 2007, לאחר לימוד מעמיק של נושא התזונה, החלה דר' וואלס בדיאטה בה היא הפסיקה לאכול מזונות שאינם בריאים והחלה לצרוך אך ורק מזונות בריאים. תוך שלושה חודשים היא החלה ללכת עם מקל הליכה אחד בלבד, לאחר חודש נוסף היא הפסיקה להשתמש במקל ההליכה ולאחר חודש נוסף החלה לרכב על אופניים. בתוך 9 חודשים היא כבר יצאה לרכיבה של 18 מייל (כ- 30 ק"מ). בשנה שלאחר מכן כבר יצאה לרכיבה על סוסים בהרים הקנדים.
כיום בנוסף לעבודתה כחוקרת מעבירה דר' וואלס קורס בתזונה בריאה לסטודנטים לרפואה באוניברסיטת איווה, שהינו אחד הקורסים המבוקשים באוניברסיטה.

ולמה אנו מספרים לכם זאת?

לשמחתנו, מעט מן האנשים חולים בטרשת נפוצה. אולם, אם תזונה נכונה יכולה להשפיע על מחלה המוגדרת כמחלה חשוכת מרפא, ברור הוא שיש בה כוח לרפא מחלות רבות אחרות ואף לשמש כגורם מניעה ומקדם בריאות.
עובדה היא כי כל אדם המשנה את תזונתו לתזונה בריאה מדווח באופן ברור על שיפור בערנות, בחיוניות, בשמחת החיים ובהמשך בשיפור במחלתו.

כבעלי ניסיון רב בטיפול באלפי מטופלים, אנו יכולים לאמר באופן ברור כי בחלק מהמקרים, תזונתו של המטופל מהווה כגורם נכבד למחלתו או שהיא מהווה כלי עוצמתי לשינוי במצבו הבריאותי. בהתאם לכך, צוות המטפלים של המרפאה עובד בתקשורת מקצועית צמודה עם עירית אדן, מומחית התזונה שלנו, ובהתאם לצורך מופנה המטופל לבניית תפריט תזונה אישי המותאם למצבו הבריאותי. 
 
אנו יכולים לאמר באופן ברור, כי אדם העובר תהליך ייעוץ בתזונה, תהליך הריפוי הינו מהיר יותר, האדם חש חיוניות רבה ובריאות לאורך זמן רב.

רוצים לדעת אם תזונה יכולה לשפר את מצבכם הבריאותי? לחצו כאן ותועברו למילוי שאלון קצר אשר יעזור לנו להבין האם יש קשר בין תזונתכם ומצבכם הבריאותי.

בנוסף, אנו מזמינים אתכם לקרוא מה מספרים המטופלים שלנו על תהליך התזונה ומה זה עשה להם.
 
ואם יש לכם שאלה כל שהיא 
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולהיוועץ עמנו בכל נושא בריאותי. אנו כאן בשבילכם.
 חפש
    

שימושי, יעיל, חינם
לחצו כאן לגישה ישירה
Share

   תוכן אתר זה הינו לצורכי מידע בלבד והוא אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה
או הנחייה רפואית כל שהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ומטפלי המרפאה אינם רופאים.


עמוד הבית  |  צוות המומחים של עידנים  |  הקטנטנים של עידנים  |  מתנות לבחירתכם   |  סרטונים  |  צרו עמנו קשר

                        מפת האתר  |  חזור למעלה 

מרפאת עידנים | רחוב הצומת  9, כפר סבא | 09-7430045 | clinic@idanimclinic.co.il | כל הזכויות שמורות  |  צור קשר 
לייבסיטי - בניית אתרים