מרפאת עידנים - ספריית הטיפים שלנו
 
09-7430045
 
טיפטיפול קיץ
כיצד נכון ומומלץ להתנהג ולאכול בקיץ. אילו מזונות ודרכי בישול יטיבו עם הבריאות ואילו מזונות יזיקו ויגרמו לשלל תופעות לא נעימות?
 
משקה עשב חיטה
משקה עשב החיטה עשיר במרכיבים רבים בעלי ערך רפואי ובריאותי רב. תורם בבניית כדוריות הדם האדומות, ניקוי הדם, התחדשות רקמות, מצויין לספורטאים, מעשנים, לחץ דם ועוד... כנסו לקרוא
 
טיפטיפול יתושים
עצות שימושיות לטיפול ומניעת עקיצות יתושים בדרך טבעית, ללא כימיקלים מיותרים
 
דלקות אוזניים וכפתורים
דלקות אוזניים, נוזלים באוזניים וכפתורים באוזניים לא חייבים לסבול מהם
כל המיתוסים, הסודות והגילויים בנושא חלב הפרה
מאמר שישנה לכם את ההתייחסות לחלב. כל מה שתעשיית החלב הקפידה להסתיר מאיתנו במשך עשרות שנים. הורמוני מין, הורמוני גדילה, חלבונים אלרגנים ועוד ועוד... חובה!
המיתוס שבין חלב, סידן ומחלת האוסטאופורוזיס
מה הקשר בין מוצרי חלב ואוסטאופורוזיס?
מה באמת נכון לאכול בכדי
למנוע אוסטאופורוזיס

 

 ספריית הטיפים שלנו     


 


צמח הלענה וקורונה
צמח הלענה ידוע ברפואה העממית בכלל וברפואה הסינית בפרט כצמח מרפא חזק ביותר לטיפול במצבים זיהומיים שונים. במחקרים רבים ניתן לראות כי לצמח הלענה ולחומרים הפעילים שבו ישנה השפעה אנטי ויראלית חזקה ביותר

ערב פסח בצל הקורונה
אל תתנו לקורונה להרוס לכם את החג. איך להפוך את התקופה הזו לחוויה משפחתית ולשמור על הבריאות והמשקל בזמן ארוחות החג הרבות.

איך הצליחו הסינים להשתלט על מגפת הקורונה
בזמן שהמערב מתקשה להתמודד עם מגפת הקורונה, הסינים, שהיוו מקור המגפה, הצליחו להשתלט עליה. מה שונה בין סין והמערב ומה הכלים שעזרו לסין לצאת מהמגפה?

להבריא את התזונה בבית
12 הכלים החשובים ביותר איך להכניס הרגלי תזונה בריאה לבית. איך לעזור לילדים להבין את משמעות הבריאות ולהפוך אותם לשותפים בתהליך. מאמר הכרחי לכל משפחה השואפת להרגלי תזונה בריאים בבית.

טיפטיפול אביב
אביב הגיע ואיתו גם המחלות של עונות המעבר. מי לא מכיר את הנזלות, האלרגיות, הפריחות, הגרד... הטבע מתחדש וכך גם גופנו. מה עלינו לעשות בכדי למנוע את הסימפטומים הללו ואיך אנו יכולים להתאים את עצמנו לאביב.

נבטים - מזון העל האביבי
הכל על נבטים - מהו הערך התזונתי שלהם, מדוע להנביט, איך לעשות זאת ומדוע הם נחשבים כ"מזון על". כל כך קל, כל כך טעים ו... כל כך בריאים.

טיפטיפול תזונה לסתיו כהכנה לחורף
מגוון דגשים תזונתיים והמלצות לחיזוק הגוף בעונת הסתיו כהכנה לחורף.

טיפטיפול חורף
החורף הגיע. האם גם השנה הילדים שלנו חייבים להיות חולים כל כך הרבה? מה אפשר לעשות בכדי לחזק את מערכת החיסון שלהם וממש בקלות? כל מה שצריך לדעת על תזונה נכונה לחורף, אורח חיים וחיזוק מערכת החיסון.

טיפטיפול קיץ
כיצד נכון ומומלץ להתנהג ולאכול בקיץ, על פי הרפואה הסינית. אילו מזונות ודרכי בישול יטיבו עם הבריאות ואילו מזונות יזיקו ויגרמו לשלל תופעות לא נעימות?

כפתורים ונוזלים באוזניים
דלקות אוזניים, נוזלים באוזניים וכפתורים באוזניים הפכו להיות דבר נפוץ. אבל ילדים לא חייבים לסבול מהם ובטח אין צורך להגיע לניתוח. בעמוד תמצאו הסבר איך אפשר להימנע ממצבים אלו ואיך אפשר לטפל בהם בהצלחה.

חליטות צמחי מרפא
אילו צמחי מרפא מסתובבים אצלכם במטבח ועל מדפי הסופר מרקט החביב עליכם? הכירו את חליטות הצמחים הנפוצות, שיעזרו לכם לשמור על בריאותכם.

ככה לא בודקים טחינה!!!
תחקיר כלבוטק בנושא טחינה התמקד בנושאים מסויימים מאד אך בבדיקה טובה של טחינה ישנם דברים הרבה יותר חשובים לבדיקה כדוגמת: מההבדל בין טחינה טרום נבוטה לטחינה רגילה? מהם תהליכי הקילוף, הייבוש והכבישה ועוד.

חיזוק טבעי לחיסון הגוף
כיצד ניתן לחזק את מערכת החיסון של ילדכם? עקרונות וכללי הבסיס לתזונה בריאה ואורח חיים בריא של מומחי מרפאת עידנים. הנוסחא לתזונת ילדים בריאה, מה בריא ומה לא בריא לילדים, הנחיות, דוגמאות ומתכונים רבים.

ליקו פאודר - אבקת הקסם הטבעית
כיום אבקת הטלק ידועה כמוצר בעייתי ומחקרים רבים מראים קשר ישיר בין שימוש בבטלק לסוגים שונים של סרטן. ליקו-פאודר הוא תחליף צמחי טבעי עם סגולות מרפא מדהימות למגוון מצבי עור.

טיפטיפול - משקה עשב חיטה
משקה עשב החיטה עשיר במרכיבים רבים בעלי ערך רפואי ובריאותי רב.70% ממיץ עשב החיטה עשיר בכלורופיל אשר תורם בבניית כדוריות הדם האדומות, ניקוי הדם, התחדשות רקמות, מצויין לספורטאים, מעשנים, לחץ דם ועוד...

טיפטיפול יתושים
עצות שימושיות לטיפול ומניעת עקיצות יתושים בדרך טבעית, ללא כימיקלים מיותרים.

כל המיתוסים, הסודות והגילויים בנושא חלב הפרה
מאמר שישנה לכם את ההתייחסות לחלב. כל מה שתעשיית החלב הקפידה להסתיר מאיתנו במשך עשרות שנים על חלב הפרה ודאגה לשווק אותו במסווה של בריאות. הורמוני מין, הורמוני גדילה, חלבונים אלרגנים ועוד ועוד... חובה!

המיתוס שבין חלב, סידן ומחלת האוסטאופורוזיס
כנסו ללמוד עוד על אוסטאופורוזיס וסידן אם אתם במקרה מאלו הצורכים סידן בקפסולות - אנו ממליצים בחום רב לבדוק איזה סידן אתם צורכים. במקרה ואתם צורכים סידן פחמתי, החליפו אותו מייד לסידן ציטראטי או גלוקונט

טיפול ביתי בכוויות
מה ניתן לעשות בכדי לטפל בכוויה בשיטה ביתית פשוטה ביותר ועם תוצאות מעולות. איך למנוע מהכוויה להפוך לצלקת ולעזור להחלמה טובה ומהירה.

סוד הקסם של שעועית האזוקי
סוד הקסם של שעועית האזוקי. היא נמצאת בכל מטבח סיני ויפני, היא נחשבת כאחד המזונות הבריאים ברפואה הסינית ובתזונה המקרוביוטית ומטפלים רבים משתמשים בה ככלי לחיזוק ולטיפול במחלות שונות. השעועית של המזרח.

טיפטיפול פרי הרימון
פרי הרימון משפר את מראה העור, שומר על בריאות הלב וכלי הדם, מונע ומשמיד תאים סרטניים, משפר את תפקוד תאי הזיכרון במוח, תורם לבניית העצמות ומונע ירידה בצפיפות העצם (אוסטיאופורוזיס) נלחם בזיהומים ודלקות

טיפטיפול אורגנו ושמן זית
האורגנו במטבח הביתי-טיפ חורף-תרומתו של האורגנו לחיזוק מערכת החיסון. מחקרים מראים כי האורגנו הינו בעל יכולת השמדה של חיידקים רבים, וירוסים ופטריות כולל מגוון חיידקים העמידים בפני תרופות אנטיביוטיות.

טיפים לתזונה בחגים
עלייה במשקל בחגים אינה גזירה משמים, תמיד ניתן להגביר את הפעילות הגופנית ולבחור נכון את המזון שאנו אוכלים. חשוב לזכור את שלושת מילות הקסם לתזונה בריאה: איזון, גיוון ומינון

טיפטיפול מגרנה
טיפים לטיפול, מניעה והקלה של מיגרנות וכאבי ראש. תזונה עלולה להוות אחד הגורמים לכאבי ראש או לחילופין להשפיע בהקלה או החמרה של מיגרנה. ממה מומלץ להימנע? תזונה מומלצת, המלצות לטיפול במצבים אקוטים ועוד..

טיפטיפול צום יום הכיפורים
איך נעבור את יום צום כיפור בצורה בריאה ולא מזיקה. מה נכון לאכול בסעודה מפסקת ומה צריך לאכול כאשר מסתיים הצום על פי הגישה הסינית בהתאמה אישית

ספירולינה - מתנה מהטבע
ארגון האומות המאוחדות נתן לה את ההכרה של "מזון העתיד". ארגון הבריאות העולמי, הכיר בה כמקור של חלבון מרוכז ונעשה בה שימוש בפרויקטים לסיוע לילדים במצב תת-תזונה. ארגון המזון והחקלאות של האו"ם דיווח על...

איך נבחר מסנני קרינה ?
קיץ, שמש, חם. על פי הרפואה הסינית חשוב להיות בחוץ, לספוג את חום השמש ולהזיע. לקרני השמש חשיבות רבה בהזנת הגוף בכלל והעור בפרט. מסנני קרינה מוניעים מגופנו את השפעתם הבריאה של קרני השמש. מה עושים ?

חיסונים - איך להתכונן?
בעשורים האחרונים עלה בישראל באופן משמעותי מספר החיסונים הניתנים בשנתו הראשונה של הילד, ולא רק בה. במידה ובחרתם לחסן את ילדכם חשוב להיערך לחיסון ולהתכונן כראוי. כיצד? כל הפרטים בטיפ חיסון.

למה כן חשוב לצרוך מלח
מלח שולחני לבן עובר תהליך של הלבנה הנעשה בחום גבוה של כ 600 מעלות אשר הורס את המבנה הכימי הטבעי של המלח ומשמיד את המינרלים החיוניים שבו. למלח מוסיפים כימיקלים כדוגמת חומרים מונעי התגבשות.

חובזה - מלכת החורף והאביב
כל מי שזוכר, לפני עידן האינטרנט והפלאפונים, היינו כילדים יוצאים ומשחקים בשדה שליד הבית ולקראת סוף החורף, תחילת האביב, פירות צמח החובזה היו מבשילים וכולנו כילדים היינו יושבים וממש מנשנשים ממנו בהנאה

 

 חפש
    

שימושי, יעיל, חינם
לחצו כאן לגישה ישירה
Share

   תוכן אתר זה הינו לצורכי מידע בלבד והוא אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה
או הנחייה רפואית כל שהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ומטפלי המרפאה אינם רופאים.


עמוד הבית  |  צוות המומחים של עידנים  |  הקטנטנים של עידנים  |  מתנות לבחירתכם   |  סרטונים  |  צרו עמנו קשר

                        מפת האתר  |  חזור למעלה 

מרפאת עידנים | רחוב הצומת  9, כפר סבא | 09-7430045 | clinic@idanimclinic.co.il | כל הזכויות שמורות  |  צור קשר 
לייבסיטי - בניית אתרים