מרפאת עידנים - HealthyChild2.2


כל הכבוד!
אם הגעת עד לכאן, עשית את הצעד הראשון לשיפור בריאות ילדייך

מי אנחנו?

מרפאת עידנים - הבית לבריאות המשפחה. במרפאה אחת תקבלו את מיטב המומחים למגוון הבעיות מהן סובלים כל בני המשפחה.

צוות מקצועי מגוון, מביא לכם את השילוב המנצח של ידע ברפואה סינית עתיקה עם הבנה מעמיקה בחידושים האחרונים ברפואה המערבית ומשלבים אותם בחיי המשפחה המודרניים. כצוות, נתאים לכם באופן אישי את הטיפול היעיל למצבכם הרפואי ואורח חייכם.

אנו, במרפאת עידנים, מאמינים שרפואת משפחה צריכה להיות הרבה יותר ממערכת בירוקרטית שמנתבת בדיקות, הפניות ומרשמים. רפואת משפחה אמיתית מבוססת על היכרות אישית עם המטופל ומשפחתו ולא פחות חשוב מזה, היכרות ותקשורת מלאה בין חברי הצוות המטפל. לכן ריכזנו במרפאת עידנים, צוות מומחים מהמובילים בארץ, לטיפול ברפואה סינית עתיקה, תזונה והתפתחות תינוקות. הצוות כולו עומד לרשותכם ומתאים לכל מטופל את סוג הטיפולים המתאים ביותר עבורו.

צוות המומחים שלנו עובד בשיתוף פעולה מלא כפי וזאת בכדי לתת לכל אחד מבני המשפחה את הפתרון המקיף והמלא לו הוא זקוק.

רפואה אישית - השרות שלנו מצטיין ברמת זמינות גבוהה למצבי חירום, מענה מהיר והיכולת לתקשר עם אנשי הצוות גם מעבר לשעות העבודה.

 

מי בצוות המטפל?

רועי סופר:
מומחה לרפואה סינית עתיקה. מוותיקי ובכירי המטפלים ברפואה סינית עתיקה בארץ. מטפל משנת 1996 ברפואה סינית. ​​בוגר 7 שנות לימודים ברפואה סינית עתיקה, בוגר לימודי תזונה סינית ומקרוביוטית בהנחיית דר' מירה נאייזוף, השתלם במלר"מ של בי"ח איכילוב בתחום התזונה הסינית.
ממקימי העמותה לקידום הרפואה הסינית העתיקה וממייסדי התוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה שבפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית שברחובות. מרצה בכיר בתחום הרפואה הסינית.​ הבעלים והמנהל המקצועי של מרפאת עידנים - הבית לבריאות המשפחה. 

אופיר פוס:
סגן מנהל המרפאה, מטפל ברפואה סינית עתיקה משנת 2007. בוגר מצטיין של המחזור הראשון של בית הספר לרפואה סינית עתיקה באוניברסיטה העברית. לשעבר חבר בצוות ההוראה של בית הספר. מומחה בגינקולוגיה סינית. 
 
מאיה רינגל בכור: 
מטפלת ברפואה סינית עתיקה, דיקור וצמחי מרפא משנת 1999. 
מטפלת בתינוקות, ילדים ומבוגרים בעזרת דיקור וצמחי מרפא סיניים בהתאמה אישית. בוגרת 7 שנות לימודים ברפואה סינית עתיקה. בוגרת קורס דולות למטפלות ברפואה הסינית וקורס מדריכות להכנה ללידה. 
עירית אדן:
מומחית לתזונה טבעית בהתאמה אישית, מטפלת בתזונה משנת 2009. מטפלת באמצעות תזונה טבעית, תזונה סינית, תזונה מקרוביוטית וצמחי מרפא. בעלת רקע נרחב בגישות תזונתיות טיפוליות שונות ובהתאמתן למצב הרפואי, צרכיו ויכולותיו של כל אדם. 
מתמחה בתזונת ילדים, נשים בהריון, ירידה במשקל, בעיות עיכול, קנדידה כולסטרול, 
סוכר ותוכנית לניקוי כבד ורעלים.
מרצה בנושא תזונת ילדים ואורח חיים בריא. מייעצת ומרכיבה תוכניות תזונה בגני ילדים.
בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני ושיקום נכים במכללת "וינגיט".    
עירית אמא נפלאה לשני ילדים והיא מנחה משפחות רבות במעבר לתזונה ואורח חיים בריא בהצלחה רבה.
מה אנחנו מציעים?

הדבר הכי חשוב לנו בסופו של דבר, הוא שהטיפול יהיה מוצלח, שהילד יהיה בריא ולא יזדקק לתרופות או טיפולים אחרים שגם אם יעזרו לו בטווח הקצר, עלולים לפגוע בבריאותו בטווח הארוך.

לשמחתנו הרבה, במיוחד בטיפול בילדים, לרוב ניתן לראות תוצאות כבר ממש מהטיפולים הראשונים.

עדיין, חשוב לנו מאוד לעבוד עם הורים שמבינים שמדובר בתהליך שדורש התייחסות רצינית ומעמיקה גם לטיפול במצב האקוטי של הילד וגם לחיזוק היכולת הטבעית של הילד להתמודד עם מחלות. כך נוכל להגיע לתוצאות הרצויות שגם יחזיקו מעמד לאורך זמן. על התהליך הטיפולי נסביר לכם בשיחת הטלפון הראשונה ממש בקרוב. 


בנתיים - מזמנים אתכם להיכנס לאתר שלנו, להכיר את הצוות המטפללראות או לקרוא מה כותבים עלינו המטופלים שלנולקרוא טיפים בריאותיים או אולי אתם צריכים עזרה ראשונה למחלות נפוצות

נשתמע ממש בקרוב

אנו ניצור איתך קשר בהקדם לשיחת טלפון ראשונית
בקרוב גם הילד שלך ינצח את הסטטיסטיקה של משרד הבריאות!צוות מרפאת עידנים
הבית לבריאות המשפחה
09-7430045
אנו שונאים ספאם! תמיד תוכלו להסיך את עצמכם מרשימת הדיוור בלחיצת כפתור אחת.
בהכנסת פרטיכם אנו נשלח לכם טיפים, מאמרים ועדכונים בנושאי בריאות שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא.
 

Go Back  Print  Send Page