מרפאת עידנים - HealthyChild2_1
 

כל הכבוד!
אם הגעת עד לכאן, עשית את הצעד הראשון לשיפור בריאות ילדייך


 

מי אנחנו?

 

מרפאת עידנים - הבית לבריאות המשפחה. במרפאה אחת תקבלו את מיטב המומחים למגוון הבעיות מהן סובלים כל בני המשפחה.

צוות מקצועי מגוון, מביא לכם את השילוב המנצח של ידע ברפואה סינית עתיקה עם הבנה מעמיקה בחידושים

האחרונים ברפואה המערבית ומשלבים אותם בחיי המשפחה המודרניים. כצוות, נתאים לכם באופן אישי את הטיפול היעיל למצבכם הרפואי ואורח חייכם.

אנו, במרפאת עידנים, מאמינים שרפואת משפחה צריכה להיות הרבה יותר ממערכת בירוקרטית שמנתבת בדיקות, הפניות ומרשמים. רפואת משפחה אמיתית מבוססת על היכרות אישית עם המטופל ומשפחתו ולא פחות חשוב מזה, היכרות ותקשורת מלאה בין חברי הצוות המטפל. לכן ריכזנו במרפאת עידנים, צוות מומחים מהמובילים בארץ, לטיפול ברפואה סינית עתיקה, תזונה והתפתחות תינוקות. הצוות כולו עומד לרשותכם ומתאים לכל מטופל את סוג הטיפולים המתאים ביותר עבורו.

צוות המומחים שלנו עובד בשיתוף פעולה מלא כפי וזאת בכדי לתת לכל אחד מבני המשפחה את הפתרון המקיף והמלא לו הוא זקוק.

רפואה אישית - השרות שלנו מצטיין ברמת זמינות גבוהה למצבי חירום, מענה מהיר והיכולת לתקשר עם אנשי הצוות גם מעבר לשעות העבודה.

מי בצוות המטפל?

רועי סופר - מנהל ומייסד מרפאת עידנים. מטפל משנת 1996.
רועי הוא מוותיקי ובכירי המטפלים ברפואה סינית עתיקה בארץ, ממקימי העמותה לקידום הרפואה הסינית העתיקה בישראל ובית הספר ללימוד הרפואה הסינית העתיקה באוניברסיטה העברית. מרצה בכיר בתחום הרפואה הסינית ובעל ניסיון רב בטיפול בילדים.

אופיר פוס -  סגן מנהל המרפאה, מטפל משנת 2007, בוגר מרצה בתוכנית ללימודי רפואה סינית עתיקה של האוניברסיטה העברית. בוגר לימודי המשך מתקדמים והתמחויות בטיפול בנשים וילדים.
 
עירית אדן - מומחית לתזונה טבעית בהתאמה אישית, בעלת רקע נרחב בגישות תזונתיות טיפוליות שונות ובהתאמתן למצב הרפואי, צרכיו ויכולותיו של כל אדם. עירית אמא נפלאה לשני ילדים והיא מנחה משפחות רבות במעבר לתזונה ואורח חיים בריא בהצלחה רבה.

מה אנחנו מציעים?

הדבר הכי חשוב לנו בסופו של דבר, הוא שהטיפול יהיה מוצלח, שהילד יהיה בריא ולא יזדקק לתרופות או טיפולים אחרים שגם אם יעזרו לו בטווח הקצר, עלולים לפגוע בבריאותו בטווח הארוך.
לשמחתנו הרבה, במיוחד בטיפול בילדים, לרוב ניתן לראות תוצאות כבר ממש מהטיפולים הראשונים.

עדיין, חשוב לנו מאוד לעבוד עם הורים שמבינים שמדובר בתהליך שדורש התייחסות רצינית ומעמיקה גם לטיפול במצב האקוטי של הילד וגם לחיזוק היכולת הטבעית של הילד להתמודד עם מחלות. כך נוכל להגיע לתוצאות הרצויות שגם יחזיקו מעמד לאורך זמן.


לאור זאת, יצרנו עבורכם חבילות מיוחדות בנות 6 או 12 מפגשים בהנחה משמעותית ועם בונוסים משמעותיים לא פחות, בשווי מאות שקלים. 

פרטים נוספים על החבילות תקבלו כבר במפגש הראשון הכולל ת
שאול, אבחנה, חוות דעת מקצועית והסבר מקיף על התהליך הטיפולי המומלץ. במהלך מפגש זה כבר מתבצע הטיפול הראשון.  

רגע רגע, עוד לא סיימנו - כיוון שאתם הורים שהבריאות של הילדים שלהם חשובה להם, לצורך תמיכה בהצלחת התהליך הטיפולי, יש לנו בונוס חשוב ביותר בשבילכם:
 

הדבר הכי חשוב לנו, ואנחנו בטוחים שגם לך, הוא הצלחת הטיפול לאורך זמן.

על מנת שנוכל להגיע לתוצאות הכי טובות, בזמן הקצר ביותר ושיחזיקו כמה שיותר זמן, חשוב מאוד שאתם ההורים תדעו מה לעשות בבית בזמן שיגרה ובזמן מחלה.

לכן אנו שמחים להעניק לכם את אחד המדריכים החשובים ביותר בתחום בריאות ילדים שפיתחנו אחרי שנים של עבודה עם אלפי הורים וילדים.

בונוס - "מילד חולה לילד בריא - המדריך השלם לטיפול
בחום"

ערכה מלאה הכוללת את חוברת המדריך ודיסק שמע שבו תוכלי להאזין להקלטת הרצאה מיוחדת שעשינו בדיוק בנושא הזה במרפאה, כך שתדעי אחת ולתמיד, בדיוק מה לעשות ומה אסור לעשות, כשלילד שלך יש חום ואיך תעזרי לגוף שלו לנצח כל מחלה.


בנוסף, תמצאו במדריך פרק בונוס מיוחד בנושא חיסונים.

שווי הבונוס 79 ש"ח - ואתם מקבלים אותו ללא תשלום נוסף!
לא כולל ימי המחלה, התרופות והטיפולים המיותרים שתחסכו :)

החבילות שלנו - למה זה כדאי לך?

אם את מבינה שטיפול אמיתי דורש תהליך וזה לא "זבנג וגמרנו", את יכולה לקבל טיפול מעולה לילד שלך + המדריך המעולה שלנו שלנו שיעזור לך לשמור על הילד שלך גם בלעדינו ולחסוך מאות שקלים!

ולמה זה כדאי לנו?

השם הטוב שלנו, ולא פחות חשוב מזה, הסיפוק שלנו בעבודה, מגיעים מההצלחות הטיפוליות שלנו ואת הצלחות הטיפוליות אנחנו יכולים להשיג רק בשיתוף פעולה עם מטופלים שמחויבים לתהליך.

לכן אנחנו מעדיפים להשקיע את הזמן שלנו בלעבוד עם אנשים שמבינים את זה. מטופלים כאלו הם אלה שמספרים עלינו ומפנים אלינו מטופלים נוספים :)

אנו ניצור איתך קשר בהקדם לשיחת טלפון ראשונית
אל דאגה - בקרוב גם הילד שלך ינצח את המחלות החוזרות שלו!


קשה להשיג אותך או את לא רוצה להמתין לטלפון מאיתנו?
התקשרי אלינו לטל: 09-7430045 ונשמח לעזור


צוות מרפאת עידנים
הבית לבריאות המשפחה
אנו שונאים ספאם! תמיד תוכלו להסיך את עצמכם מרשימת הדיוור בלחיצת כפתור אחת.
בהכנסת פרטיכם אנו נשלח לכם טיפים, מאמרים ועדכונים בנושאי בריאות שיעזרו לכם לשמור על אורח חיים בריא.