מרפאת עידנים - כאבי בטן בילד בן 5
הבית לבריאות המשפחה
 כאבי בטן בילד בן 5     
דף הבית >> מטופלים רושמים - מערכת העיכול >> כאבי בטן בילד בן 5
תזונה                                    
ליווי התפתחותי                  
עיניים                                    
אף אוזן גרון                       
מערכת הנשימה                  
אלרגיות                
גניקולוגיה, פריון והריון         
אורתופדיה                         
עור                                     
המערכת ההורמונלית            
מערכת העצבים           
מערכת השתן                      
מערכת העיכול                     
מערכת הלב והדם                  
כאבי ראש / מגרנות             
מקרים מיוחדים                   
מכתבים מהלב                     
 


מרפאת "עידנים" - תודה
בבואי לכתוב המלצה ל"מרכז לרפואה סינית עתיקה" בניהולו של רועי סופר אני לא מרגישה שאני עושה איזשהו אקט שיווקי אלא פשוט מקיימת את מה שאני מרגישה שהוא חובתי לרועי על הטיפול המדהים לו זכו ילדיי ממנו וכן את חובתי לאנשים המחפשים טיפול אלטרנטיבי, או באופן ספציפי יותר דיקור סיני ולא שמעו על רועי ועל מרפאתו ממקור ראשון או לא קיבלו עדיין המלצה ישירה עליו.
לרועי הגעתי בנסיבות לא קלות כלל, בעקבות מחלת השעלת בה חלתה ביתי לוטוס כשהיתה בת כ 4 חודשים. המחלה תקפה את לוטוס בצורה קשה עד כדי שהשיעולים היו כה חזקים שגרמו לה למחנק ובבית היו פעמיים בהם היא ממש הכחילה. היינו חייבים להגיע איתה לבי"ח, שם אשפזו אותה. בערב האשפוז נתנו לה כדור סטרואידים אחד והתחילו טיפול אנטיביוטי 2 או 3 פעמים ביום. עדיין, גם בביה"ח, מצבי החנק וההכחלה המשיכו ובזמן ההתקפים היא אף נזקקה לחמצן.
הרגשתי שאני חייבת לעזור לביתי להתמודד עם המחלה לא רק באמצעות אנטיביוטיקה ולתמוך בריפוי שלה גם בדרך טבעית. חברה המליצה לי על רועי סופר כמומחה לעבודה עם ילדים ותינוקות ובעל רקורד עשיר של הצלחות בריפוי. יצרתי איתו קשר ומששמע על העניין הגיע לביה"ח אחרי יום עבודה ארוך וטיפל בלוטוס ללא תשלום (!).
מספר ימים לאחר מכן רועי הגיע לביה"ח פעם אחת נוספת.
סה"כ לוטוס היתה מאושפזת כשבוע - 10 ימים (כבר עבר זמן ואיני זוכרת בדיוק) ואני מייחסת את תקופת האשפוז הקצרה, יחסית למצב החמור של המחלה כשהגענו (האחיות סיפרו לי שהיו תינוקות שהיו מאושפזים גם כמה שבועות עד חודשיים) - לדיקור שעברה.

לאחר מכן הגעתי עם לוטוס למעקב ולהמשך טיפול. אחרי הטיפול השני הופיעה ללוטוס פריחה בכל הגוף וכמובן שמיד התקשרתי ליידע את רועי ולהתייעץ איתו.  רועי ביקש שאבוא איתה לקליניקה ואחרי שראה אותה אמר שזוהי כנראה תגובת ניקוי של הגוף לסטרואידים ולאנטיביוטיקה שקיבלה.
הוא עשה לה דיקור נוסף והמליץ שאעשה לה אמבטיה עם מי קמומיל. כך עשיתי ולמחרת היום הפריחה עברה כלא היתה.
לחצו לצפייה במכתב המקורי

 
 
 
 

בהמשך, אחרי חודשים ספורים ובלי קשר לשעלת, עלה ללוטוס החום והתקשרתי להתייעץ עם רועי האם יש צורך שאגיע לטיפול והוא אמר שהיא כבר התחזקה ושאתן למע' החיסון הטבעית שלה "לעשות את העבודה" ואכן היא נרפאה בעצמה ללא כל התערבות או עזרה חיצונית.
גם עם בני כשהיה כבן 5 הגעתי ל 2 טיפולים אצל רועי וגם הסימפטומים שלו (שהיו כאבי בטן ממקור רגשי בעיקר) עברו. הטיפולים איתו, ילד גדול יותר ותקשורתי שגם פחד מהדיקור עצמו עברו בצורה חלקה, קלילה וזאת כי רועי ידע, בגישתו הנהדרת לילדים, איך לרכוש את ליבו של בני.
לא אוכל לסיים בלי להזכיר את השירות התומך הקיים במרפאה שכולל ייעוץ בתזונה וקורסים קצרים בנושאים שונים או (בצורה פרקטית כ"כ וזמינה) דרך רשימת התפוצה באימייל, באמצעותו מגיעים עדכונים, המלצות, טיפים ומידע כללי מעניין ושימושי על רפואה טבעית.
תודה רבה בכנות ובהערכה לרועי ולכל הצוות במרפאתו, במיוחד גם לחגית, שאמונה על כל הצד האדמיניסטרטיבי, על השירות היעיל והמקצועי ועל היחס המקסים. פשוט תודה!
 
                                                                                                רבקה

   תוכן אתר זה הינו לצורכי מידע בלבד והוא אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה
או הנחייה רפואית כל שהיא ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת ומטפלי המרפאה אינם רופאים.


עמוד הבית  |  צוות המומחים של עידנים  |  הקטנטנים של עידנים  |  מתנות לבחירתכם   |  סרטונים  |  צרו עמנו קשר

                        מפת האתר  |  חזור למעלה 

מרפאת עידנים | רחוב הצומת  9, כפר סבא | 09-7430045 | clinic@idanimclinic.co.il | כל הזכויות שמורות  |  צור קשר 
לייבסיטי - בניית אתרים