מרפאת עידנים - תשובות לשאלון 15 חודשים
 
 
 

 


מה הן הפעולות שהוא אמור לבצע והיכן הוא נמצא בסולם ההתפתחות?

ליטל ירון - מומחית להתפתחות תינוקות 

 

הורים יקרים,

לאחר סיכום הנקודות מהשאלון אותו מילאתם זה עתה, ראו באיזו מסגרת מהמסגרות מטה, נמצא ילדכם.

שימו לב,

  • אור ירוק - ילדכם מתפתח בקצב מצויין ובהתאם לגילו.
  • אור כתום - יש משהו שכדאי לבדוק ולוודא
  • אור אדום - משהו בטוח לא בסדר וחשוב ביותר לבדוק ולזהות

33 - 27  נקודות - אור ירוק - אפשר להמשיך...

כל הכבוד! 
נראה כי תינוקכם מתפתח בהתאם לגילו והוא מבצע את כל מה שמצופה ממנו בגיל 15 חודשים מבחינת מוטוריקה, תקשורת, רפלקסים והתנהגות חברתית. המשיכו לעבוד עמו, הפעילו, שחקו ודברו איתו. כל אלו תורמים להתפתחות שלו ומגרים התפתחות תקינה. עקבו אחר הטיפים המקצועיים שאנו שולחים והשתמשו בהם בכל הזדמנות. הם יגרו ויעודדו את תינוקכם להמשיך ולהתפתח בקצב הנכון.

בכל מקרה ועולה שאלה, אנו כאן עבורכם בטלפון 09-7430045 או במייל clinic@idanimclinic.co.il

 
 

    27 -20 נקודות - אור כתום - יש מקום לעצור לבדיקת מעקב קצרה

תינוקכם מבצע חלק נכבד מהפעולות המצופות ממנו לגיל 15 חודשים מבחינת מוטוריקה, תקשורת, התנהגות חברתית ורפלקסים. יחד עם זאת נראה כי ישנו עיכוב כל שהוא, קושי או התחלה של בעיה אשר מומלץ לברר מה היא ומה מקורה. זהו זמן חשוב בו ניתן לתקן דברים קטנים שאם לא יתוקנו עכשיו, הם עלולים לפגוע בהמשך תהליך ההתפתחות התקינה ולבעיות עתידיות אשר תהליך הטיפול בהן יהיה מורכב יותר.

המלצתנו, להגיע לפגישת מעקב התפתחותי קצרה (בת ארבעים דקות) שבה ליטל ירון תבדוק מה הבעיה, מקורה ותראה לכם דרכים ותרגילים להתנהלות עם התינוק. לחצו על קישור זה לקבלת פרטים נוספים על משמעות הפגישה

לקביעת שיחת ייעוץ ראשונית עם ליטל ירון, השאירו את פרטיכם בתיבת הרישום שבתחתית עמוד זה, או צרו עמנו קשר בטלפון 09-7430045 או במייל clinic@idanimclinic.co.il.

 


    20 - 10 נקודות - אור אדום - משהו לא בסדר! צריך לעצור ולבדוק!

תינוקכם מבצע חלק קטן מהפעולות אשר מצופות ממנו לעשות בגיל 15 חודשים מבחינת מוטוריקה, תקשורת, התנהגות חברתית ורפלקסים. ניכר כי ישנו עיכוב התפתחותי ברור. אי טיפול בעיכוב זה, יוביל בהמשך לבעיות נוספות ועיכובים התפתחותיים אשר הטיפול בהם יהיה מורכב יותר.

המלצתנו, להגיע בהקדם לפגישת אבחון וטיפול התפתחותי בו ליטל ירון תברר את מקור הבעיה, תתווה תוכנית טיפולית לפתרון, תיתן לכם ההורים תרגילים לעבודה בבית עם התינוק ותעקוב יחד עמכם אחר התקדמות תינוקכם.

אל דאגה, אנחנו כאן עמכם ואין צורך להילחץ אך  חשוב לדעת כי  זהו זמן קריטי לטיפול בעיכוב ההתפתחותי. במרבית המקרים, בגילאים צעירים ניתן ואף קל לטפל במצבים אשר בגילאים מאוחרים עלולים להתקבע ועל כן יהיו קשים יותר לטיפול ואף ליצור מגוון של בעיות נוספות.

לקביעת שיחת ייעוץ ראשונית עם ליטל ירון, השאירו את פרטייכם בתיבת הרישום שבתחתית עמוד זה, או צרו עמנו קשר בטלפון 09-7430045 או במייל clinic@idanimclinic.co.il.

 
מלאו את פרטיכם בתיבה למטה, וליטל ירון תחזור אליכם לשיחת ייעוץ ראשונית
 
 
[[ טופס מוטמע]]
 
 
 
בברכה,
ליטל ירון - מומחית להתפתחות תינוקות
מרפאת עידנים 09-7430045


הבית לבריאות המשפחה
 
הגעתם לטיפ זה דרך חבר\ה? אתם מעוניינים לקבל מאיתנו מידע נוסף בנושא התפתחות תינוקות?
לחצו על קישור זה!